Wesele Marzeń w Restauracji Projekt Strzelnica Kraków:
Uroczystości, które Przekraczają Granice Wyobraźni

W Restauracji Projekt Strzelnica wiemy, że każde wesele to wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na niezapomniane chwile. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Waszych marzeń i pragniemy stworzyć dla Was przestrzeń, w której miłość i radość będą głównymi bohaterami. Niezależnie od tego, czy planujecie kameralny obiad po ślubie czy wytworne przyjęcie weselne, mamy dla Was ofertę, która spełni Wasze najskrytsze marzenia.

MIEJSCE ZE SMAKIEM W KRAKOWIE

zaplanuj swoje wesele

Fine Dining experience

Restauracja Projekt Strzelnica z Krakowa to nie tylko miejsce na świętowanie, to przestrzeń, w której tworzymy wyjątkowe chwile. Zapraszamy do wspólnego planowania i organizacji Waszego wymarzonego wesela, gdzie każdy detal przemyślany jest z troską o Wasze szczęście.

Ślub w Ogrodzie

Marzycie o romantycznym ślubie pod gołym niebem? W naszym malowniczym ogrodzie możemy zorganizować ceremonię ślubną, która oczaruje Was i Waszych gości. Zieleń, kwiaty, subtelna muzyka – wszystko to stworzy atmosferę, której nie zapomnicie.

Eleganckie Przyjęcie Weselne

Nasza karta menu to podróż po wykwintnych smakach i aromatach, dostosowana do najbardziej wyrafinowanych gustów. Od uroczystych wesel po kameralne obiady, nasz zespół zatroszczy się o to, abyście mogli cieszyć się kulinarną ucztą.

Krótki obiad po ślubie

Nie czujecie potrzeby zabawy przez całą noc? Chętnie zorganizujemy dla Was krótki obiad po ślubie. Skrócone menu, indywidualny wybór dań, możliwość skorzystania z sezonowej oferty naszego szefa kuchni, to dodatkowe korzyści z wyboru tej formy przyjęcia.

Radość Bez Stresu

Fine Dining experience

Zaufajcie nam, a Wasze wesele stanie się dniem pełnym radości, bez zbędnych trosk. Zajmiemy się każdym detalem, abyście mogli skupić się na tym, co naprawdę ważne – miłości i wspólnym szczęściu.

Profesjonalna Obsługa

Fine Dining experience

Doświadczony zespół eventowy zadba o każdy detal podczas Waszego święta – od idealnie przygotowanego stołu po perfekcyjną obsługę. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość, abyście mogli skupić się na najważniejszym – swojej miłości i wspólnym szczęściu.

Współpraca z ekspertami

Fine Dining experience

Współpracujemy z doświadczonymi florystami, fotografami, i dekoratorami, aby Wasze wesele było nie tylko smaczne, ale także piękne w każdym detalu. Jesteśmy gotowi spełnić Wasze marzenia o idealnym dniu.