Projekt Strzelnica to miejsce o wyjątkowym charakterze. Nasza przestrzeń jest urządzona w duchu nowoczesnego minimalizmu, z naciskiem na stworzenie atmosfery sprzyjającej relaksowi i przyjemności spożywania wyjątkowych dań. Pragniemy, aby każda wizyta była niezapomnianym doświadczeniem, dlatego priorytetem naszej ekipy jest nie tylko doskonała obsługa, lecz także kreowanie kulinarnej podróży pełnej smaków.

skontaktuj się z nami

Odwiedź nas w restauracji

Adres:
ul. Królowej Jadwigi 220, Kraków

Otwarte codziennie:
12:00 – 22:00

Dojazd:
Restauracja Projekt Strzelnica położona jest w samym sercu Woli Justowskiej, zaledwie 5 minut minut drogi samochodem od krakowskich Błoń, 10 minut drogi z lotniska Balice i 15 minut jazdy z dworca kolejowego „Kraków Główny”.

Osoby, które przyjadą do nas własnym samochodem oraz zorganizowane grupy podróżujące autokarem, mogą liczyć na dogodne miejsca parkingowe tuż przy budynku Strzelnicy.

Komunikacja miejska:
W pobliżu Projektu Strzelnica znajduje się przystanek MPK „Sielanka”, na którym zatrzymuje się aż 6 linii autobusów miejskich i aglomeracyjnych: 102, 134, 152, 192, 252 i 902. Umożliwiają one dogodny dojazd do restauracji z różnych części miasta.

 

Przyjaźni rodzinie

Posiadamy udogodnienia dla rodziców i ich maluszków w postaci miejsca do karmienia, kącika zabaw czy animatorki dla dzieci.

przyjaźni zwierzętom

W Projekcie Strzelnica stworzyliśmy miejsce przyjazne spotkaniom z Waszymi małymi i dużymi czworonożnymi pupilami.

darmowy praking 24h

Restauracja jest przystosowana dla dużej ilości zmotoryzowanych gości, gdyż posiadamy duży parking dostępny całą dobę.